تجارت الکترونیک

خانه تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیکی ، دیگر یک تصور برای آینده نیست !

دریافت پول از مشتری و کسب درآمد همیشه مهمترین بخش وب سایت شما است که باعث می شود وب سایت شما را از یک مقوله ی تشریفاتی و تبلیغاتی به یک منبع کسب درآمد تبدیل کند . در سال گذشته در حدود 15 میلیارد تومان از طریق اینترنت خرید و فروش شده است . راحت تر از چیزی که فکر کنید می توانید خود را در این رقم شریک کنید!

همه ی روش های پرداخت پول

درسیستم مدیریت محتوای لوتوس تمامی استاندارد های لازم برای نقل و انتقال پول رعایت شده است و ماژول پرداخت اینترنتی اکثر بانک ها از قبل آماده شده است . در نتیجه شما تنها با وارد کردن کد بانکی خود می توانید وب سایت خود را به حساب بانکی خود متصل نمایید . همچینین تمام الزامات برای دریافت نماد اعتماد در وب سایت های لوتوس لحاظ شده است . همچنین روش های سنتی نظیر حواله بانکی ، کارت به کارت ، درج رسید واریزی و … همه در لوتوس پیش بینی شده است.

فروش خدمات

چرا فقط فروش کالا ؟ خیلی از خدمات شرکت شما قابل اینترنتی شدن و کسب درآمد اینترنتی هستند . ثبت نام ، مشاوره های آنلاین ، رزرو هتل یا ماشین کرایه ، خرید بلیط کنسرت ها ، اشتراک نشریات و … همه از طریق ماژول خدمات قابل پیاده سازی است . دیگر برای هر فرآیند سازمان خود نیاز به برنامه نویسی خاص نیستید . ماژول خدمات با ترکیب قدرت فرم ساز ، عضویت و پرداخت آنلاین به شما این امکان را می دهد که هر فرآیندی را الکترونیکی کنید .

فاکتور آنلاین

از امروز می توانید به فاکتورهای خود امکان پرداخت اینترنتی را اضافه کنید . امکان ایجاد فاکتور قابل چاپ با لوگو و مشخصات شرکت شما ، درج مالیات و تخفیفات و از همه مهمتر پرداخت از طریق اینترنت .مشتری شما با اسکن بارکد فاکتور و یا با کلیک روی لینک فاکتور می تواند آنرا پرداخت کند . همچنین می توانید برای هر مشتری خود حساب جداگانه ای در سایت ایجاد کنید و برای هر یک فاکتور صادر کنید . فاکتور ها به محض صادر شدن به مشتری با پیامک و ایمیل اطلاع داده می شود و به محض پرداخت از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود .

تبلیغات و نیازمندیها

در صورتی که وب سایت پر بازدیدی دارید ، یکی از بهترین روش های کسب درآمد دریافت تبلیغات است . همچنین سایت هایی که اساسا بر اساس نیازمندیها و تبلیغ بنا شده اند در سال های گذشته درآمد خوبی در ایران داشته اند . ماژول تبلیغات به شما کمک می کند تا به راحتی باکس های تبلیغ سایت خود را مشخص کنید و هزینه های روزانه یا ماهیانه ی آنها را مشخص کنید . سیستم به صورت اتوماتیک اطلاعات مربوط به آگهی کاربران را گرفته ، هزینه را محاسبه و دریافت می کند و پس از تایید شما در مدت زمان مقرر آن را نمایش می دهد . همچنین برای تبلیغات کلیکی تعداد بازدید ها و … را محاسبه می کند .

گردش مالی

بخش های مختلفی از سایت شما به درگاه پرداخت متصل هستند . به همین دلیل نیاز است بتوانید گزارش کلی از درآمد روزانه ، ماهیانه و سالیانه ی خود به تفکیک هر بخش و به تفکیک هر حساب بانکی داشته باشید . در بخش گردش مالی شما می توانید گزارش پول های دریافت شده را مشاهده کنید .

درگاه های پرداخت بین المللی

امکان اتصال وب سایت شما به درگاه های پرداخت بین المللی نظیر پی پال و پرداخت با کارت های مسترکارت و ویزا به شما این مزیت را می دهد تا بتوانید در روابط مالی بین المللی خود را نیز از طریق وب سایت خود مدیریت نمایید .

و بیش از صد قابلیت دیگر...