ربات تلگرامی

خانه ربات تلگرامی

سلام، من فروشنده ی تلگرامی شما هسلام، من فر

سلام، من فروشنده ی تلگرامی شما هستم!

وشنده ی تلگرامی شما هستم!

به جای یکی یکی چت کردن با مشتریان، کار سفارش گرفتن را به من بسپارید!

ربات تلگرام لوتوس با اتصال به فروشگاه اینترنتی شما کمک می کند تا کاربران شما بدون نیاز به ورود به وب سایت یا نصب اپلیکیشن تنها با ارسال پیام به ربات در فروشگاه شما جستجو کرده و محصولات مورد نظر خود را پیدا نمایند.

ربات تلگرام لوتوس همانند یک فروشنده ی مجرب مشتریان شما را از مرحله ی پیدا کردن محصول تا سفارش کالا، پرداخت آنلاین و نهایتا پیگیری سفارش راهنمایی می کند.

بهترین ابزار برای بازاریابی شبکه ای

اینکه عکس و اطلاعات محصول شما در تلگرام به صورت آماده برای کاربر ارسال می شود کمک می کند تا کاربر بتواند به راحتی کالای مورد نظرش را برای دوستان یا گروه هایی که عضو است فوروارد کند که این امر یکی از بهترین نوع تبلیغات ( تبلیغات شبکه ای) برای فروشگاه شما خواهد بود.

تلگرام برای همه در دسترس و ساده است.

فرقی ندارد مشتری شما یک نوجوان 12 ساله است یا یک مادربزرگ 70 ساله ، درسته که ممکنه این افراد بلد نباشند به وب سایت شما سر بزنند و فرم عضویت پر کنند اما مطمئنا هم تلگرام دارند و هم تا به حال تجربه ی چت کردن دارند.

ربات فروشنده مثل یک فروشنده ی واقعی از شما سئوال میکند و مثل یک فروشنده ی واقعی به شما پاسخ می دهد.

تنها راه فروش از طریق اینستاگرام

دردسر های سفارش گرفتن از طریق دایرکت اینستاگرام را فراموش کنید، ربات به صورت اتوماتیک سفارشات را میگرد، لینک پرداخت میدهد و پس از پرداخت در پنل سفارشات اطلاعات کامل مشتری را برای شما وارد میکند.

بدون نیاز به عضویت/ لاگین

کافیه فقط یک بار به ربات فروشنده تلفن تماس و آدرس داده باشید. ربات برای همیشه شما را می شناسد. می داند سفارشات قبلی شما در چه وضعی است و شما به چه کالاهایی بیشتر علاقه دارید.

جالبه ربات نیازی به پسورد نداره ربات شما را از روی اسم و فاملیتون میشناسه!

شروع کنید!

 ربات فروشنده ندارید ، همین الان می توانید آنرا خریداری نمایید.