بهینه سازی وب ( سئو)

خانه بهینه سازی وب ( سئو)

سئو (بهینه سازی وب سایت)

به زبان ساده سئو (SEO) یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به مجموعه کارهایی گفته می شود که بر روی یک سایت انجام می گیرد تا وب سایت با عبارات مشخصی در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو ( به ویژه گوگل) نمایش داده شود. برخی از این کارها (کارهای سئو) مربوط به نرم افزار وب سایت و ساختار آن است که استانداردها و حداقل هایی را رعایت کرده باشد و بخش دیگری از آن به اطلاعات و نحوه قرار گرفتن اطلاعات در سایت مربوط می شود.

چه مدت زمان برای سئو لازم است؟

کار بر روی سئو یک وب سایت بعد از راه اندازی سایت آغاز می شود و بسته به عبارات مورد نظر ممکن است از چند روز تا چند ماه طول بکشد. در واقع رقبای شما نیز می خواهند در صفحه اول گوگل باشند، پس سئو کاری است رقابتی و در این رقابت که مانند کنکور است قوی ترها برنده خواهند بود. بنابراین هرچه عبارات سئو سخت تر باشند، زمان و هزینه بیشتری را طلب می کند. همچنین موتورهای جستجو ضمانت نمی کنند که وب سایت شما همواره در صفحه اول نتایج باقی بماند. پس نیاز است که از سئو وب سایت مراقبت کنید.

هزینه و زمان سئو به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان سختی رقابت در سئو پس از بررسی عملکرد وب سایت رقبای شما و حتی میزان دانش آنها نسبت به اینترنت قابل تشخیص خواهد بود. به طور مثال عبارت “موبایل” بسیار عبارت عمومی و پر استفاده ای است و کار زیادی را برای سئو طلب می کند تا عبارت ” فروش فرش ابریشم تبریز”. وب سایت رقبا نیز در میزان سختی کار سئو موثر است. به طور مثال اگر وب سایت رقبای شما حاوی اطلاعات ارزنده ای است و به طور پیوسته به روز می شود و بازدید مناسبی دارد و کاملا در حیطه کاری شما شناخته شده اند، احتمالا راهی دشوار برای سئو وب سایت خود دارید .

چرا به گوگل نیاز دارم؟

 

پروژه های درحال انجام 

وب سایت ۳۳پاکت


قیمت و تعرفه ی بهینه سازی برای گوگل (SEO)

هزینه ی بهینه سازی سایت شما بسیار بستگی دارد به کلماتی که مایلید در آنها نفر اول باشید. هرچقدر کلمات عمومی تر باشد یا سایت های بیشتری مایل به رسیدن به صفحه ی اول باشند آن کلمه گران تر و زمان بیشتری نیاز دارد.

خبر خوب!

در لوتوس خیلی از کارهای مرتبط با سئو به صورت اتوماتیک انجام می شود . به همین دلیل ممکن است بدون اینکه نیاز باشد هزینه ای انجام دهید روی خیلی از کلمات کلیدی وب سایت خود به صحفه ی اول برسید. ولی درمورد کلمات خاص یا رقابتی فعالیت های ماشینی و اتوماتیک کافی نیست و باید یک متخصص شخصا بعضی از موارد را در سایت شما انجام دهد.

برای اطمینان از این موضوع می توانید فرم درخواست سئو اختصاصی را پرکنید تا بررسی اولیه روی سایت شما انجام شود.