استودیو طراحی وب

خانه استودیو طراحی وب

لوتوس با هدف فعالیت در زمینه طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های مبتنی بر وب بیش از ۹ سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و همگام با رشد نیاز به سیستم‌های تحت وب، اقدام به تولید سیستم مدیریت محتوا (CMS)، فروشگاه اینترنتی و پورتال با جدیدترین تکنولوژی‌های روز وب کرد و در حال حاضر یکی از قدرتمندترین تولید کنندگان نرم افزار در این حوزه است.

ما با همکاری نیروهای خلاق و متخصص در حوزه برنامه نویسی توانسته بهترین نرم افزارها را در این زمینه تولید کرده و ارائه خدمات به صدها سازمان، شرکت و موسسه را در کارنامه خود ثبت کند.


طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید. شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت شناسنامه شما روی دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود. لیست گسترده مشتریان ما اطمینان خاطری است برای شما که ما می توانیم بهترین سایت را برای شما طراحی کنیم.


چرا طراحی سایت لوتوس؟


ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود.


مراحل ایجاد یک وب سایت:


تحلیل و گزارش شناخت از اهداف مدیران شناخت مخاطبان و کاربران سایت ایجاد استراتژی از عملکرد سایت تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی جمع آوری و آنالیز اطلاعات طراحی واسط گرافیکی با زیباترین کیفیت طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها تحلیل و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی برنامه نویسی و توسعه سیستم بهینه سازی کلیه کلمات کلیدی و متون نهایی ایجاد مقیاس پذیری و اجرا در کلیه مرورگرها بار کردن و آزمایش وب سایت نصب سیستم آمار وب معرفی به موتورهای جستجو گر تبادل لینک تحلیل گزارشات آماری و بهینه سازی سایت پشتیبانی و بروز رسانی.


طراحی سایت امروزه به یک علم تبدیل شده است و شناخت از بازار هدف و آنالیز قبل از شروع به طراحی از ارکان اصلی طراحی وب سایت محسوب می شود.

خدمات ما

سامانه مدیریت محتوا

Lotus CMS یک سامانه مدیریت وب سایت است که امکانات متنوعی را در اختیار متولیان وب سایت های اطلاع رسانی، خدماتی و کاربر محور قرار می دهد. این نرم افزار در واقع یک هسته کنترل کننده مرکزی است که امکان تولید و توسعه بخشهای مختلف متناسب با نیاز یک وب سایت را فراهم می سازد.
این سامانه به صورت چند زبانه طراحی و پیاده سازی شده است که با توجه به نیاز کارفرما امکان افزودن زبان های متنوع به آن راحتی امکان پذیر است.
تحلیل، برنامه نویسی و توسعه Lotus CMS با بررسی و الگو برداری از CMS های مطرح در سطح جهان و البته نیازهای مشتریان و تجربیات بیش از 12 سال فعالیت در عرصه وب، توسط تیم طراحی و برنامه نویسی این مجموعه صورت گرفته است. با توجه به این موضوع هرگونه تغییر، سفارشی شدن و یا افزودن بخش جدید به این سیستم امکان پذیر خواهد بود. در تولید این محصول سعی شده به ساده ترین شکل ممکن و دوری از پیچیدگی های نرم افزاری، ابزار های قدرتمندی را برای مدیریت هر چه بهتر محتوای سایت در اختیار مدیران سایت قرار گیرد.

ویژگی ها :

مبتنی بر تکنولوژی .MVC و زبان برنامه نویسی Python
پایگاه داده قدرتمند MySQL
معماری چند لایه
پنل مدیریتی به زبان فارسی و کاربر پسند
طراحی هسته مرکزی چند زبانه با قابلیت افزودن زبان با توجه به نیاز کارفرما
قابلیت توسعه نرم افزاری با توجه به نیاز کارفرما
استفاده از تکنولوژی Ajax و کتابخانه jQuery با توجه به نیاز در برخی از بخش های مدیریتی و کاربری
طراحی رابط کاربری بر مبنای استاندارد های W3C و استفاده از الگوهای CSS
سازگاری با مرورگر های Internet explorer 7,8,9 ، Firefox 3+ ، Chrome و ….
استفاده از تکنولوژی ارتقاء وب و بهینه سازی وب سایت در موتورھای جستجو
استفاده از بازنویسی URL (URL Rewriting)